Summer Breeze Getaway, West Sands

Belangrijkste voorzieningen

  • 38 m²
  • 3 slaapkamers
  • 1 badkamer

Locatie

    De 38 m² Summer Breeze Getaway, West Sands Selsey villa ligt op 3 km van Earnley Butterflies, Birds and Beasts en beschikt over een bubbelbad en een sauna. Het vakantiehuis is geschikt voor 8 gasten en biedt bowlen en mini-golf om de vrijetijdsbesteding van de gasten te diversifiëren.

    Deze 3-slaapkamer villa is gelegen binnen 10 minuten rjden weg van de Earnley Butterflies. Het Medmerry Nature Reserve is op een klein stukje lopen van Summer Breeze Getaway, West Sands villa gelegen, en West Sands Caravan Park busstation is op 650 meter afstand.

    De ramen van de 1-badkamer accommodatie kijken uit over de tuin.

    Gasten kunnen hun eigen maaltijden bereiden in een complete keuken of dineren in een eetgedeelte. De keuken heeft ook een waterkoker en een koelkast.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:59
    Uitchecken: tot 10:00

    Kameropties bij Summer Breeze Getaway, West Sands Selsey

    De ramen van de 1-badkamer accommodatie kijken uit over de tuin.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Caravan

    Grootte: 38 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +

    Locatie bij Summer Breeze Getaway, West Sands Selsey

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Summer Breeze Getaway, West Sands Selsey

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van Summer Breeze Getaway, West Sands villa?
      Gasten van Summer Breeze Getaway, West Sands villa kunnen onder andere Earnley Butterflies, Birds and Beasts (3 km), de Earnley Butterflies 3,1) en het Medmerry Nature Reserve 2) verkennen.
    • Zijn er spafaciliteiten beschikbaar in Summer Breeze Getaway, West Sands villa?
      Degenen die in Summer Breeze Getaway, West Sands villa verblijven kunnen ontspannen dankzij een bubbelbad en een sauna.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Summer Breeze Getaway, West Sands Selsey